
Вязьма ЛВХ-8 құрғақ химиялық тазалау машинасы
- Бар
- Коды:81430
23 155 388 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛВХ-8 құрғақ химиялық тазалау машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда киімдерді құрғақ тазалау, сығу және кептіру үшін қолданылады. Модель салқындату жүйесімен және жуғыш сұйықтықты автоматты тазалаумен жабдықталған. Машинаның негізгі бөліктері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Реактив: перхлорэтилен
- Дистилляторды / еріткішті салқындату: сумен
- Кептіру кезінде буды салқындату: тоңазытқыш
- 10 зауыттық бағдарлама және 30 еркін бағдарламаланатын
- 3 еріткіш ыдыстары
- Уақыт және конденсация датчигі бойынша кептіру
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Айдауыш
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Люктің үлкен өлшемі
- Энергияны, суды, еріткішті және жуғыш заттарды тұтынуды барынша үнемдеу
- Экологиялық сүзгі
- Басқарудың максималды жеңілдігі
- Ақаулықтарды компьютерлік диагностикалау
Сипаттамалары:
- Барабанның өлшемдері: 650х450 мм
- Қуат:
- Барабан жетегінің қозғалтқышы: 0,4 кВТ
- Сүзгі қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Сорғы қозғалтқышы: 0,75 кВТ
- Желдеткіш қозғалтқышы: 0,75 кВТ
- Дистилляторды қыздыру (ТЭН): 5,4 кВТ
- Кептіруді қыздыру (ТЭН): 7,2 кВТ
- Тоңазытқыш компрессоры: 1,6 кВТ
- Цикл уақыты: 40 мин.*
- Бактардың сыйымдылығы: 80 / 120 / 115 л
- Дистилляттың сыйымдылығы: 62 л
- Су шығыны: 110 л/цикл
- Ауа шығыны: 0,01 м3/мин.
- Еріткіштің шығыны (барабанның жалпы жүктемесінен): ≤ 3%
- Электр энергиясын тұтыну: 3,5 кВТ*сағ/цикл
- Қаптамадағы габариттері: 1240х1850х2170 мм
* Шамамен алынған мән таңдалған тазалау бағдарламасына байланысты.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1000 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1100 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1880 мм |
| Тереңдігі | 1595 мм |
| Жүктеу | 8 келі |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 400 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 40 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 23 155 388 ₸


