
Вязьма ЛВХ-16 құрғақ химиялық тазалау машинасы
- Бар
- Коды:81453
28 989 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛВХ-16 құрғақ химиялық тазалау машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда киімдерді құрғақ тазалау, сығу және кептіру үшін қолданылады. Модель салқындату жүйесімен және жуғыш сұйықтықты автоматты тазалаумен жабдықталған. Машинаның негізгі бөліктері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Реактив: перхлорэтилен
- Дистилляторды/еріткішті салқындату: сумен / тоңазытқышпен
- Кептіру кезінде буды салқындату: тоңазытқыш
- 30 басқару бағдарламалары
- 3 еріткіш ыдыстары
- Уақыт және конденсация датчигі бойынша кептіру
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Айдауыш
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Люктің үлкен өлшемі
- Энергияны, суды, еріткішті және жуғыш заттарды тұтынуды барынша үнемдеу
- Экологиялық сүзгі
- Басқарудың максималды жеңілдігі
- Орыстандырылған компьютер
- Ақаулықтарды компьютерлік диагностикалау
Сипаттамалары:
- Барабанның өлшемдері: 870х500 мм
- Қуат:
- Барабан жетегінің қозғалтқышы: 2,2 кВТ
- Сүзгі қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Сорғы қозғалтқышы: 0,75 кВТ
- Желдеткіш қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Дистилляторды жылыту: 9 кВТ
- Кептіруді қыздыру: 10,8 кВТ
- Тоңазытқыш компрессоры: 3,3 кВТ
- Цикл уақыты: 40 мин.
- Дистилляттың сыйымдылығы: 190 л
- Су шығыны: 200 л/цикл
- Ауа шығыны: 0,01 м3/мин.
- Еріткіштің шығыны (барабанның жалпы жүктемесінен): ≤ 3%
- Электр энергиясын тұтыну: 8,5 кВТ*сағ/цикл
- Қаптамадағы габариттері: 2080х1660х2500 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1950 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2305 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 1500 мм |
| Жүктеу | 16 келі |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 380 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 37 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1830 мм |
- Бағасы: 28 989 318 ₸


