
Вязьма ЛВХ-22П құрғақ химиялық тазалау машинасы
- Бар
- Коды:81454
36 431 901 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛВХ-22П құрғақ химиялық тазалау машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда киімдерді құрғақ тазалау, сығу және кептіру үшін қолданылады. Модель салқындату жүйесімен және жуғыш сұйықтықты автоматты тазалаумен жабдықталған. Машинаның негізгі бөліктері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Реактив: перхлорэтилен
- Дистилляторды/еріткішті салқындату: сумен / тоңазытқышпен
- Кептіру кезінде буды салқындату: тоңазытқыш
- 30 басқару бағдарламалары
- 3 еріткіш ыдыстары
- Уақыт және конденсация датчигі бойынша кептіру
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Айдауыш
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Люктің үлкен өлшемі
- Энергияны, суды, еріткішті және жуғыш заттарды тұтынуды барынша үнемдеу
- Экологиялық сүзгі
- Басқарудың максималды жеңілдігі
- Орыстандырылған компьютер
- Ақаулықтарды компьютерлік диагностикалау
Сипаттамалары:
- Барабанның өлшемдері: 940x600 мм
- Қуат:
- Барабан жетегінің қозғалтқышы: 3 кВТ
- Сүзгі қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Сорғы қозғалтқышы: 0,75 кВТ
- Желдеткіш қозғалтқышы: 1,5 кВТ
- Тоңазытқыш компрессоры: 5,83 кВТ
- Цикл уақыты: 40 мин.
- Дистилляттың сыйымдылығы: 260 л
- Су шығыны: 330 л/цикл
- Бу шығыны: 16 кг/цикл
- Ауа шығыны: 0,01 м3/мин.
- Еріткіштің шығыны (барабанның жалпы жүктемесінен): ≤ 3%
- Электр энергиясын тұтыну: 2,5 кВТ*сағ/цикл
- Қаптамадағы габариттері: 2200х1850х2380 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2300 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2575 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Тереңдігі | 1600 мм |
| Жүктеу | 22 келі |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 400 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 40 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1970 мм |
- Бағасы: 36 431 901 ₸


