
Вязьма ЛВХ-30П құрғақ химиялық тазалау машинасы
- Бар
- Коды:134914
39 936 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛВХ-30П құрғақ химиялық тазалау машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда киімдерді құрғақ тазалау, сығу және кептіру үшін қолданылады. Модель салқындату жүйесімен және жуғыш сұйықтықты автоматты тазалаумен жабдықталған. Машинаның негізгі бөліктері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Реактив: перхлорэтилен
- Дистилляторды / еріткішті салқындату: сумен
- Кептіру кезінде буды салқындату: тоңазытқыш
- 10 зауыттық бағдарлама және 30 еркін бағдарламаланатын
- 3 еріткіш ыдыстары
- Уақыт және конденсация датчигі бойынша кептіру
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Айдауыш
- Кіріктірілген жуғыш зат үлестіргіші
- Люктің үлкен өлшемі
- Энергияны, суды, еріткішті және жуғыш заттарды тұтынуды барынша үнемдеу
- Экологиялық сүзгі
- Басқарудың максималды жеңілдігі
- Ақаулықтарды компьютерлік диагностикалау
Сипаттамалары:
- Барабанның өлшемдері: 1000х682 мм
- Бактардың сыйымдылығы: 80 / 120 / 115 л
- Дистилляттың сыйымдылығы: 62 л
- Су шығыны: 330 л/цикл
- Ауа шығыны: 0,01 м3/мин.
- Бу шығыны: 16 кг/сағ
- Еріткіштің шығыны (барабанның жалпы жүктемесінен): ≤ 3%
- Электр энергиясын тұтыну: 0,82 кВТ*сағ/цикл
* Шамамен алынған мән таңдалған тазалау бағдарламасына байланысты.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1740 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 2385 мм |
| Тереңдігі | 2035 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Қуат | 11.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Сығу жылдамдығы | 440 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 38 айн/мин. |
| Ені | 1712 мм |
- Бағасы: 39 936 884 ₸


