
Нан кескіш ATESY ЯНЫЧАР АХМ-300А
- Бар
- Коды:25254
922 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ЯНИССАРЫ АХМ-300А нан кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нанды әртүрлі қалыңдықтағы тілімдерге қолмен кесуді автоматтандыру үшін қолданылады. Модельде патенттелген, лазермен қайралған, толқын тәрізді кескіш жиегі бар жарты ай пышағы бар, ол күнделікті және жаңа піскен жұмсақ нандарды кесуге мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан, пышақ шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты үстел үсті нан кескіш
- Пышақтың ерекше пішінінің арқасында нанды сындырмай, ұсақтамай, біркелкі тілімдерге тамаша кеседі және жоғары өнімділікке кепілдік береді
- Нанды кесу қалыңдығын қарапайым және ыңғайлы реттеу - арнайы реттегіш нанның кесілуін тілімнің қажетті қалыңдығына реттеуге мүмкіндік береді
- Кескен кезде тілімдердің біркелкі қалыңдығы сенімді нан беру механизмімен қамтамасыз етіледі
- Тот баспайтын табақтардан жасалған перде қолдың қабылдау науасы жағынан нан кесетін жерге кіруіне жол бермейді
- Шектік ажыратқыштардың болуы персоналдың жарақат алу мүмкіндігін болдырмайды - нан тиеу науасының қақпағы ашылғанда, нан кесу аяқталғанда және нан қабылдау науасының қақпағы ашылғанда электрмен жабдықтау ажыратқыштары автоматты түрде іске қосылады
- Конструкцияның қарапайымдылығы регламенттік техникалық қызмет көрсету мен жөндеуді көп күш жұмсамай-ақ жүргізуге мүмкіндік береді
- Тот баспайтын болаттан жасалған шыңдалған пышақ ұзақ уақыт пайдалану кезінде қайрауды қажет етпейді
- Қаптамасы - ағаш тұғырықтағы ДВП-дан жасалған жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің қалыңдығы: 5 / 10 / 15 / 20 мм
- Өнімділік:
- Тілімнің қалыңдығы 5 мм болғанда: 100 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 10 мм болғанда: 160 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 15 мм болғанда: 220 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 20 мм болғанда: 300 батон/сағ
- Кесілетін нанның макс. өлшемдері: 380х160х135 мм
- Қаптамадағы габариттері: 660х680х930 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Жаңиссар АХМ-300 А / 8438809900 / 28.93.17.112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77.5 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Батонның ұзындығы | 380 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 100-ден 300 батонға дейін |
| Кесу қалыңдығын реттеукесу қалыңдығы | 5-тен 20 мм-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 922 051 ₸



