
Нан кескіш Empero EMP.3001-13
- Бар
- Коды:276832
1 252 518 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.3001-13 нан кескіші наубайханалар мен қоғамдық тамақтандыру орындарында нанның әртүрлі сорттарын жылдам, ұқыпты және қалдықсыз кесу үшін қолданылады. Корпус боялған болаттан, жүздері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қысым жүйесі нанның биіктігіне қарай реттеледі
- Кесу процесі аяқталғаннан кейін автоматты түрде өшіру
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Нанның биіктігі: 140 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790x890x1150 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Кесу қалыңдығы | 13 мм |
| Пышақтар саны | 30 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 717 мм |
| Жалпы биіктігі | 1140 мм |
| Салмақ | 125 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 686 мм |
| Батонның ұзындығы | 500 мм |
- Бағасы: 1 252 518 ₸


