
Нан кескіш KAYMAN ХМ-300 КР А
- Бар
- Коды:241414
839 557 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нан кескіш KAYMAN ХМ-300 КР А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі сортты нандарды әртүрлі қалыңдықтағы тілімдерге кесуді автоматтандыру үшін қолданылады. Модель күнделікті және жаңа піскен жұмсақ нанның кесілуін қамтамасыз ету үшін арнайы қайрауы бар толқынды кескіш жиегі бар жарты ай пышағымен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, пышақ арнайы шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Нанды тиеу науасының қақпағын ашқанда, нанды кесуді аяқтағанда, нанды қабылдау науасының қақпағын ашқанда автоматты түрде өшеді
- Қызмет көрсетуші персонал тарапынан өндірістік жарақаттануды болдырмайтын нан кескіштің конструкциясы
- Жоғары өнімділік
- Жеңіл санитарлық-гигиеналық өңдеу
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің қалыңдығы: 5 / 10 / 15 / 20 мм
- Өнімділік:
- Тілімнің қалыңдығы 5 мм болғанда: 100 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 10 мм болғанда: 160 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 15 мм болғанда: 220 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 20 мм болғанда: 300 батон/сағ
- Кесілетін нанның максималды өлшемдері: 380х160х135 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77.5 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Батонның ұзындығы | 380 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 300 батон |
| Кесу қалыңдығын реттеукесу қалыңдығы | 5-тен 20 мм-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 839 557 ₸


