
Нан кескіш KAYMAN ХМ-300 А
- Бар
- Коды:241413
886 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ХМ-300 А нан кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі сортты нандарды әртүрлі қалыңдықтағы тілімдерге кесуді автоматтандыру үшін қолданылады. Модель күнделікті және жаңа піскен жұмсақ нанның кесілуін қамтамасыз ету үшін арнайы қайрауы бар толқынды кескіш жиегі бар жарты ай пышағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, пышақ арнайы шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Нанды тиеу науасының қақпағын ашқанда, нанды кесуді аяқтағанда, нанды қабылдау науасының қақпағын ашқанда автоматты түрде өшеді
- Қызмет көрсетуші персонал тарапынан өндірістік жарақаттануды болдырмайтын нан кескіштің конструкциясы
- Жоғары өнімділік
- Жеңіл санитарлық-гигиеналық өңдеу
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің қалыңдығы: 5 / 10 / 15 / 20 мм
- Өнімділік:
- Тілімнің қалыңдығы 5 мм болғанда: 100 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 10 мм болғанда: 160 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 15 мм болғанда: 220 батон/сағ
- Тілімнің қалыңдығы 20 мм болғанда: 300 батон/сағ
- Кесілетін нанның максималды өлшемдері: 380х160х135 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77.5 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Батонның ұзындығы | 380 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 300 батон |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 5-тен 20 мм-ге дейін |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 886 145 ₸


