
VIATTO ACS-Q31 нан кескіш
- Бар
- Коды:73455
510 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ACS-Q31 нан кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нандарды, нандарды және нандарды біркелкі тілімдерге кесу үшін қолданылады. Пышақтар легирленген болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тілімдер саны: 30
- Бөлкенің максималды биіктігі: 170 мм
- Қаптамадағы габариттері: 700х700х710 мм
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Батонның ұзындығы | 360 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 12 мм |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 510 142 ₸


