
Нан кескіш Hurakan HKN-PICO12
- Бар
- Коды:71386
492 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PICO12 нан кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нанды көп мөлшерде кесектерге тез және сапалы кесу үшін қолданылады. Жұмыс бөліктері мен пышақтар тот баспайтын болаттан, корпусы сырланған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 700х740х800 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148278 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Батонның ұзындығы | 380 мм |
| Пышақтар саны | 31 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 180 батон |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 12 мм |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 492 343 ₸


