
Нан кескіш Hurakan HKN-PICO12M2
- Бар
- Коды:168680
556 482 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PICO12M2 нан кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нанды көп мөлшерде тез және сапалы кесу үшін қолданылады. Модель нан итергішпен жабдықталған. Корпус, жұмыс бөлігі және пышақтар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. нанның биіктігі: 120 мм
- Қаптамадағы габариттері: 785х560х765 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352755 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Пышақтар саны | 32 |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 240 батон |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 12 мм |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 745 мм |
- Бағасы: 556 482 ₸


