
Нан кескіш Восход КАЙМАН 2М
- Бар
- Коды:157772
5 059 369 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise KAIMAN 2M нан кескіші наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өңдеу зауыттарында нан мен нан-тоқаш өнімдерінің әр түрлі сорттары мен формаларын көп мөлшерде кесектерге тез және сапалы кесу үшін қолданылады. Кесу механизмі рамалық құрылымды қабылдайды. Өнім қабылдау конвейеріне қолмен төселеді және қысқыш конвейердің көмегімен кесу аймағына түседі. Өнімді кесу тефлонмен қапталған пышақтары орнатылған екі жақтаудың қарама-қарсы кері қозғалысы арқылы жүзеге асырылады. Кесу аймағынан кесілген өнім қабылдау үстеліне түседі және қаптамаға қолмен жылжытылады. Нан кескіш корпусының қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабылдау және қысу тасымалдағыштарының жылдамдығын синхронды реттеу арқылы өнімділікті реттеу мүмкіндігі
- Пышақтарды майлау арқылы өнімнің әртүрлі сорттарын кесу мүмкіндігі
- Қаптарды үрлеуге арналған құрылғысы бар қаптама үстелі тасымалдау үшін ықшам бүктеледі
- Персоналдың жұмыс істеу және қызмет көрсету кезіндегі қауіпсіздігі қамтамасыз етіледі:
- қорғаныс құрылғылары мен құлыптау жүйелері
- персоналдың жұмыс аймағында орналасқан 2 "Авариялық тоқтату" түймесі
- машинаның жұмысы кезінде кесу аймағына кіруді болдырмайтын қорғаныс құрылғысының
- өнімді кесу аймағында орнатылған қақпақтағы құлыптау қосқышының
Қосымша сипаттамалар:
- Кесу биіктігі: 45-130 мм
- Кесу ұзындығы: 50-400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 510.00.00.000-да |
| Салмағы (қаптамасыз) | 325 келі |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Тереңдігі | 1665 мм |
| Батонның ұзындығы | 50-ден 400 мм-ге дейін |
| Пышақтар саны | 39 |
| Қуат | 1.9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 1200 батон |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 10 мм |
| Орнату | едендік |
| Ені | 963 мм |
- Бағасы: 5 059 369 ₸





