
Қара бидай нанына арналған Sunrise KAIMAN нан кескіш
- Бар
- Коды:72971
31 698 834 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise KAIMAN нан кескіші наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өңдеу зауыттарында қара бидай нанын көп мөлшерде кесектерге тез және сапалы кесу үшін қолданылады. Корпустың қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Жұмысқа қосқан кезде пышақтарды автоматты түрде керу
- Қабылдау және қысу тасымалдағыштарының жылдамдығын синхронды реттеу
- Кесектердің қалыңдығын, кесу жылдамдығын, өнімді алуды және жеткізу жиілігін реттеу
- Есіктер мен қорғаныс қаптамаларындағы құлыптау қосқыштары
- Машинаның жұмысы кезінде кесу аймағына кіруді болдырмайтын қорғаныс құрылғысы
- Ауаны дайындау блогының болуы
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды өнімділік (ені 100 мм өнім үшін): 3000 дана/сағ
- Өңделетін нан-тоқаш өнімдерінің өлшемдері:
- Ені: 50-ден 260 мм-ге дейін
- Биіктігі: 50-ден 180 мм-ге дейін
- Таспалы пышақтың ұзындығы: 4140 мм
- Таспалы пышақтардың максималды жылдамдығы: 180-ден 400 м/мин-ге дейін.
- Тілімдердің қалыңдығы: 8 / 10 / 12 / 14 мм
- Сығылған ауаның қысымы: 4-тен 5 кг/см-ге дейін2
- Қаптамадағы габариттері: 3050х1300х2250 мм
Өлшемдері есіктер жабық және үстіңгі қақпақ жабылған кезде көрсетіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 496.00.00.000-02-де |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1250 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1404 келі |
| Биіктігі | 2140 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Батонның ұзындығы | 160-тан 400 мм-ге дейін |
| Пышақтар саны | 18 |
| Қуат | 7.8 кВТ |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кесудің қалыңдығы | 8-ден 14 мм-ге дейін |
| Орнату | едендік |
| Ені | 3200 мм |
- Бағасы: 31 698 834 ₸




