
Шәйнек Gemlux GL-EK-9217WF
- Бар
- Коды:94108
46 369 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Platinum сериялы Gemlux GL-EK-9217WF шәйнегі жеке үйлер мен пәтерлерде суды жылытуға және шай қайнатуға арналған. Модель электронды басқару элементтерімен, термостатпен, жабық қыздыру элементімен, көгілдір жарықтандырылған өлшеуіш әйнекпен, құрғақ қызудан автоматты қорғаныспен, алынбалы торлы сүзгімен, түймелері мен құлпы бар қақпақпен және термиялық оқшауланған тұтқамен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан, қақпағы пластмассадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қайнату және қайнату режимдері
- Судың жылдам қайнауы (6 минуттан аз)
- Қақпақ құлпын ашу түймесі
- Температураны 30 минут бойы ұстап тұру функциясы.
- Дыбыстық сигналмен автоматты түрде өшіру
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 70-тен 100 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 229 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат, поликарбонат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, сұр |
| Ені | 229 мм |
- Бағасы: 46 369 ₸



