
Шәйнек Gemlux GL-EK5120
- Бар
- Коды:116798
7 629 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-EK5120 шәйнегі жеке үйлер мен пәтерлерде суды жылытуға және шай қайнатуға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен және су деңгейінің индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тұтқасы пластмассадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты түрде өшіру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.34 кг |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат, поликарбонат |
| Қуат | 1.85-тен 2.2 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 218 мм |
- Бағасы: 7 629 ₸


