
Қазандық Gemlux GL-TP50HMS
- Бар
- Коды:106750
43 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Classic сериялы Gemlux GL-TP50HMS сусымалы су қайнатқышы жеке үйлер мен пәтерлерде суды жылытуға арналған. Модель жабық қыздыру элементімен, үлкен өлшемді әйнекпен, қос құрғақ жылудан қорғаумен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғамен, құлпы бар алынбалы қақпақпен және тасымалдауға ыңғайлы тұтқамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру функциясы
- суды құюдың 3 тәсілі: қол сорғысы, электр сорғысы және шыныаяқты рычагқа басу
.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат, поликарбонат |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 43 451 ₸


