
Шәйнек Gemlux GL-EK899DDK
- Бар
- Коды:108582
39 079 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-EK899DDK шәйнегі жеке үйлер мен пәтерлерде суды жылытуға және шай қайнатуға арналған. Модель тұғырдағы электронды басқарумен, термостатпен, жабық қыздыру элементімен, су деңгейінің индикаторымен және құрғақ қыздырудан автоматты қорғаныспен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, колба шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны ұстап тұру функциясы
- Автоматты түрде өшіру
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 100 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 167 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат, шыны |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 39 079 ₸







