
Кәуапшы KAYMAN ГШЭ-4-ГД А
- Бар
- Коды:247719
611 539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ГШЭ-4-ГД А электрлі кәуап салғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мяса, құс етінен, балықтан, теңіз өнімдерінен және көкөністерден кәуаптар дайындау үшін пайдаланылады. Модель түтін генераторымен, жеке таймерлері бар 4 тормен және құлпы бар шыны есікпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Карусель түріндегі гриль
- 2 жұмыс режимі:
- Қызу
- Жылу + Түтін
- Камерадағы температураны бақылау
- Түтін генераторы жеміс ағаштарының жоңқаларында жұмыс істейді
- Түтін генераторының қақпағы есік ашылған кезде жабылады, ағаш жоңқаларының жануын болдырмайды және есік жабылған кезде ашылады, бұл түтіннің камераға еркін ағуын қамтамасыз етеді
- Есіктің тығыздағышы түтіннің камерадан және ас үйге шығуына жол бермейді
- Өнімнің дайындығы туралы жарық және дыбыстық хабарландыру
- Жұмыс камерасының жарығы
- Есік құлпы ашық күйде өнімді тиеу/түсіру ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және ыстық есік өздігінен жабылған кезде аспазшының қолының күйіп қалуын болдырмайды
- Өнімнен ағып жатқан ылғал мен майды жинауға арналған таба
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Тор: 0,4 кг-нан 2 порция
- Барлығы: 8 порция / 3,2 кг
- Камерадағы температура диапазоны: 50-ден 250 °С-қа дейін
- Таймерді орнату диапазоны: 10 минуттан 60 минутқа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 700х510х545 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Қуат | 3.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 611 539 ₸


