
Шашлычница электр Grill Master Ф3ШУЭ
- Бар
- Коды:128768
504 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3ШУЭ электр шашлычница қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, ашық жазғы дәмханаларда және көшедегі сауда сөрелерінде ет пен көкөністі отта пісіруге арналған. Модель паллетпен және тығындары бар дөңгелектермен жабдықталған. Шашлычница тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шашлыктардың электр жетегі
- Өнімді жылумен өңдеу деңгейін реттейтін көтергіш шатыр
Сипаттамалары:
- Шашлықтар арасындағы қашықтық: 86 мм
- Дайындау уақыты: 15-тен 20 минутқа дейін.
- Тэндерден қашықтығы: 40-тан 200 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 850х710х1300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21302 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Жылыту аймағының ұзындығы | 438 мм |
| Шашлықтар саны | 6 |
| Қуат | 6.6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 504 078 ₸


