
Кәуап жасаушы Grill Master Ф1ШТЭ
- Бар
- Коды:63607
461 369 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлычница Grill Master Ф1ШТЭ арналған дайындау, ет және көкөніс отта, моделі пайдаланылады қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, ашық жазғы кафе, көшедегі сауда лотоктарында. Кәуапты дайындау процесі жеңілдетіліп, пісіру уақыты айтарлықтай қысқарады.
Жеткізу көлеміне паллет, барбекю торы және 6 шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шатырды жылытқыштармен көтеру
- Шашлыктардың электр жетегі
Сипаттамалары:
- Пісіру уақыты: ~30 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21303 / 108377 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Жылыту аймағының ұзындығы | 438 мм |
| Шашлықтар саны | 6 |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 461 369 ₸


