
Газ шашлычница Grill Master Ф2ШУГ
- Бар
- Коды:336448
1 047 159 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ШУГ газды шашлычница қоғамдық тамақтандыру және көше саудасы кәсіпорындарында кәуап, тауық, ет және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель өнімдерді термиялық өңдеу дәрежесін реттеуге арналған көтергіш шатырмен, газдың ағып кетуінен қорғау үшін газды басқару жүйесі бар 2 газ клапанымен және қозғалысты жеңілдету үшін 2 доңғалақпен жабдықталған. Автоматты түрде айналатын шашлықтар дәмді тағамның біркелкі пісуін қамтамасыз етеді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Жеткізу көлеміне паллет және 6 шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендік модель
- Оттықтардың қарқындылығын бірқалыпты реттеу
- Барлық шашлықтардың электр жетегі
- Электр қуаты болмаған кезде қолмен айналдыру
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтың жұмыс бөлігінің ұзындығы: 438 мм
- Шашлықтар арасындағы қашықтық: 86 мм
- Дайындау уақыты: 20-дан 25 минутқа дейін.
- Шығын:
- Баллонды газ: 1,35 кг/сағ
- Табиғи газ: 0,67 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11302 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 83 келі |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Шашлықтар саны | 6 |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Автоматты |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 047 159 ₸


