
Шашлычница ПишТех ШЭ-2
- Бар
- Коды:88374
182 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлычница Тағам технологиясы ШЭ-2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шошқа етінен, қой етінен және тауық етінен кәуаптар, сондай-ақ шаурмаға арналған ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модельде шаурмаға арналған 1 шашлық, 5 шашлық, майды ағызуға және кесілген ет кесектерін жинауға арналған герметикалық науа және реттелетін тіректер бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жүктемедегі өнімділік: 15 кг
- Тэндер саны: 2
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000139739 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 670-тен 690 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Шашлықтар саны | 5 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 182 043 ₸


