
ATESY ШО-С киімге арналған шкаф-1-300.500-02- Р
- Бар
- Коды:124057
184 886 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШО-С киімге арналған шкаф-1-300.500-02- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің киімдерін, аяқ киімдерін және басқа да жеке заттарын сақтау үшін қолданылады. Модельде бас киімдерге арналған сөре, ілгіштерге арналған жолақ және төменгі жағындағы аяқ киім бөлігін жабатын сөре бар. Бұйым AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кілтпен жабылатын есік
- Шкафтың нөмірі және осы бөлімді пайдаланатын қызметкер туралы ақпарат жазылған тақтайшаны орналастыру үшін есіктегі "қалта"
- Ауаның еркін айналымы үшін қабырғалардағы және есіктегі желдеткіш саңылаулар
- Үстіңгі қақпақ қоқыстануды болдырмау және тазалау ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін еңіспен жасалған
- Есік сол жақта да, оң жақта да орнатылуы мүмкін
- Жиналмалы конструкция
Сипаттамалары:
- Секциялар саны: 1
- Өлшемдері: 300х500х2000 мм
- Салмағы: 22 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 2 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 184 886 ₸



