
ATESY ШО-С киімге арналған шкаф-2-600.500-02- Р
- Бар
- Коды:124060
274 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШО-С киімге арналған шкаф-2-600.500-02- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің киімдерін, аяқ киімдерін және басқа да жеке заттарын сақтау үшін қолданылады. Модельде 2 секция бар, олардың әрқайсысында бас киімдерге арналған сөре, ілгіштерге арналған жолақ және төменгі жағындағы аяқ киім бөлігін жабатын сөре бар. Бұйым AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кілтпен жабылатын есіктер
- Шкаф нөмірі және осы бөлімді пайдаланатын қызметкер туралы ақпарат жазылған тақтайшаларды орналастыру үшін есіктердегі "қалталар"
- Ауаның еркін айналымына арналған қабырғалар мен есіктердегі желдеткіш саңылаулар
- Үстіңгі қақпақ қоқыстануды болдырмау және тазалау ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін еңіспен жасалған
- Есіктер сол жақта да, оң жақта да орнатылуы мүмкін
- Жиналмалы конструкция
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 274 000 ₸



