
ATESY ШО-Б киіміне арналған шкаф-1-300.500-02- Р
- Бар
- Коды:124054
120 692 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШО-Б киіміне арналған шкаф-1-300.500-02- Р сериялы Бюджет қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің киімдерін, аяқ киімдерін және басқа да жеке заттарын сақтау үшін пайдаланылады. Модельде бас киімдерге арналған сөре, ілгіштерге арналған жолақ және төменгі жағындағы аяқ киім бөлігін жабатын сөре бар. Бұйым мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кілтпен жабылатын есік
- Шкафтың нөмірі және осы бөлімді пайдаланатын қызметкер туралы ақпарат жазылған тақтайшаны орналастыру үшін есіктегі "қалта"
- Ауаның еркін айналымы үшін қабырғалардағы және есіктегі желдеткіш саңылаулар
- Үстіңгі қақпақ қоқыстануды болдырмау және тазалау ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін еңіспен жасалған
- Есік сол жақта да, оң жақта да орнатылуы мүмкін
- Жиналмалы конструкция
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 2 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Мырышталған болат |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 120 692 ₸


