
Киімге арналған шкаф Abat ШРО-6-0 тот баспайтын.
- Бар
- Коды:106643
499 591 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШРО-6-0 киімге арналған шкаф қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында персоналдың жеке заттарын сақтау үшін пайдаланылады. Модель 2 тұтас сөремен, ілгішке арналған тіреуішпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Рұқсат етілген жүктеме: 50 кг
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 25 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002828 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 2 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 499 591 ₸



