
Шаруашылық керек-жарақтарына арналған шкаф KAYMAN ШР-23Н/0504
- Бар
- Коды:236555
245 182 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-23Н/0504 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік-өндірістік мекемелерде шаруашылық құрал-саймандарын сақтау үшін пайдаланылады. Модель 3 сөремен жабдықталған, оның 2-уі биіктігі бойынша реттеледі, көлденең жолақ. Дәнекерленген қаңқа AISI 430 болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ілгектері мен құлпы бар топсалы есік
- Дәнекерленген құрылым
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 3 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | түгендеу үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 245 182 ₸


