
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-33/0805
- Бар
- Коды:258113
262 090 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-33/0805 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік-өндірістік мекемелерде қызметкерлердің жұмыс киімдері мен жеке заттарын сақтау үшін қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 секция
- ілгектері мен құлпы бар 3 топсалы есіктер
- Үстіңгі және астыңғы сөрелер
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,5 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70.6 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Секциялар саны | 3 |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 262 090 ₸


