
Шаруашылық керек-жарақтарына арналған шкаф KAYMAN ШР-23Н/0605
- Бар
- Коды:258141
272 933 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-23Н/0605 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік-өндірістік мекемелерде шаруашылық құрал-саймандарын сақтау үшін қолданылады. Модель 3 сөремен жабдықталған, оның 2-уі биіктігі мен көлденең жолағы бойынша реттеледі. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құлыппен топсалы есік
- 2 ілмек
- Дәнекерленген құрылым
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42.5 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 3 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | түгендеу үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 272 933 ₸


