
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-22/0605
- Бар
- Коды:113979
150 843 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Киімге арналған шкаф KAYMAN ШР-22/0605 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік-өндірістік мекемелерде жұмыс киімдерін сақтау үшін қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әрқайсысында тұтас сөресі бар 2 секция
- Ілгектері мен құлпы бар топсалы есіктер
- Дәнекерленген құрылым
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48.6 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Сөрелер саны | 2 |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Боялған металл |
| Мақсаты | Киімге арналған |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 150 843 ₸


