
ATESY СПИ ас құралдары мен жабдықтарын зарарсыздандырғыш-1.1-02- Б
- Бар
- Коды:150628
255 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерилизатор ATESY ССПИ-1.1-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас құралдары мен ас үй жабдықтарын зарарсыздандыру үшін қолданылады. Модель қасбет бөлігінде орналасқан электронды басқару панелімен жабдықталған. Барлық құрылымдық элементтер жылтыратылған AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бактерицидтік әсері бар және микроорганизмдерді, соның ішінде бактерияларды, вирустарды, спораларды және саңырауқұлақтарды тиімді түрде жоятын ультракүлгін сәулелену арқылы зарарсыздандыру
- Ашық типті озонсыз бактерицидті шам химиялық құрамын өзгертпей, жарқырайтын барлық беттерді дезинфекциялайды
- Стерилизатордың жұмыс уақытын орнату мүмкіндігі
- Бактерицидті шамның қалдық жұмыс ресурсын және ақаулығын бақылау
- Шам мен сүзгінің жұмыс істеу таймерлері
- Жәшік ашылған кезде бактерицидті шамды автоматты түрде өшіру, бұл ультракүлгін сәулеленудің адамдарға зиянды әсерін толығымен жояды
- Стерилизатор жәшігі гастрономизацияланған және тереңдігі 150 мм-ге дейінгі GN 1/1 пішіміндегі гастрономиялық сыйымдылықты орналастыруға мүмкіндік береді
- Барлық құрылымдық элементтер жылтыратылған тот баспайтын болаттан жасалған, ол жарық ағынын жақсы көрсетеді, соның арқасында дезинфекциялау ультракүлгін сәулеленудің бағытталған және шағылысқан ағынымен бір уақытта жүреді
- Конструкция барлық беттерді оңай санитарлық тазалауға мүмкіндік береді
- Ені 700 және 800 мм СР-С және СР-П сериялы үстелдерде үстелдің астына оңай орнатылады
- Қаптамасы - гофрокартонды қорап
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. стерилизацияның белгіленетін уақыты: 8 сағ.
- Ультракүлгін сәулеленудің толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Бактерицидтік сәулелену қуаты: 2,4 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 420х650х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8419818000 / 28.25.14.119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.08 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 255 630 ₸




