
Ыдыстарды зарарсыздандыруға арналған шкаф ATESY ШЗДП-4-1200-02-1
- Бар
- Коды:125284
991 415 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыстарды зарарсыздандыруға арналған шкаф ATESY ШЗДП-4-1200-02-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, кесетін тақталарды, қақпақтарды және басқа да ас үй құралдарын зарарсыздандыру үшін қолданылады. Модель шамның жарамдылығын бақылау үшін бақылау терезелері бар есіктермен және зарарсыздандыру процесінің таймерімен 120 минутқа дейін жабдықталған. Барлық құрылымдық элементтер жарық ағынын жақсы көрсететін жылтыратылған беті бар AISI430 коррозияға қарсы болаттан жасалған.
Сөрелер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған бактерицидті шамдар
- Залалсыздандыру ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Есік ашылған кезде шамның жұмысын автоматты түрде өшіретін құрылғы
Есіктерді бекітуге арналған құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Шамдардың саны: 8
- Шамның номиналды қуаты: 8 Вт
- Шамның бактерицидтік ағыны: 2,4 Вт
- Номиналды қуаты: 0,2 кВТ
- Бөлмедегі температура: 10-нан 40 °C-қа дейін
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 9000 сағ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 991 415 ₸


