
Abat ШСТП-4-35 ыдыс-аяқ пен мүкәммалды зарарсыздандыруға арналған шкаф
- Бар
- Коды:247011
1 124 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHSTP-4-35 ыдыс-аяқ пен жабдықты зарарсыздандыруға арналған шкаф қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы табақтарды, қақпақтарды, кесу тақталарын және басқа да ас үй жабдықтарын зарарсыздандыруға және дезинфекциялауға арналған. Шкафта зарарсыздандыру процесін бақылау үшін бақылау терезелері бар 2 топсалы есік бар. Бұйымның корпусы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру ультракүлгін сәулеленуі бар бактерицидті шамдардың көмегімен жүргізіледі
- Магнитті құлыптары және сенімді бекіту үшін қосымша құлпы бар есіктер
- Ашылған кезде есіктің орналасу сенсорлары іске қосылады және радиаторлар автоматты түрде өшеді
- Шамның шамы увиолды шыныдан жасалған
- ыдыстарға арналған 35 ұяшықтан тұратын ішкі кеңістіктің 4 деңгейі
- Таймер 10-60 минутқа
- Бір фазалы айнымалы ток
Қосымша сипаттамалар:
- Шамның бактерицидтік ағыны: 2,1 Вт
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі:8000 сағ
- Қызмет ету мерзімі: 8 жыл
- Сәулелену уақыты: 10 - 60 мин
- Номиналды тұтынылатын қуат: 240 Вт
- Шамдардың саны: 8 дана
- Шамдардың тұтынылатын қуаты: 64 Вт артық емес
- Номиналды кернеу: 230 В
- Ток жиілігі: 50Гц
- Деңгейлер саны: 4
- Бір деңгейдегі ыдыстарға арналған ұяшықтар саны: 35
- Дыбыс қуатының деңгейі - 60 дбА артық емес
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000319 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Биіктігі | 1890 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.024 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 967 мм |
- Бағасы: 1 124 451 ₸



