
Киімдерді кептіруге және дезинфекциялауға арналған ATESY шкафы ШДО-1-02
- Бар
- Коды:127474
591 928 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY шкафы ШДО-1-02 тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында киім мен аяқ киімді кептіру және дезинфекциялау үшін қолданылады. Модельдің жұмыс істеу принципі микроорганизмдерге, соның ішінде бактерияларға, вирустарға, спораларға және саңырауқұлақтарға кең ауқымды әсер ететін 205-315 нм толқын ұзындығы диапазонында ультракүлгін сәулеленуді қолдануға негізделген. Барлық құрылымдық элементтер беті жылтыратылған AISI 430 коррозияға қарсы болаттан, бактерицидті шамның колбасы увиолды шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шкафтың үстіңгі жағындағы дезинфекциялау құрылғысы, ол өңделетін киімдер реттелген түрде орналасқан шкафтың ішінде айналатын ауаны залалсыздандыруға арналған құрылғы:
- Ауаны жылытуға арналған ТЭН
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған бактерицидті шам
- Ауа айналымына арналған желдеткіш
- Интуитивті түсінікті басқару панелі:
- Шкаф ішіндегі ауа температурасын реттегіш
- Киімді дезинфекциялауды автоматтандыруға арналған таймер
- Тэнді қосуды индикациялау шамы
- Шамдардың жарамдылығын бақылауға арналған бақылау шынысы
- Ультракүлгін сәулелену көзі - ДРБ-8-1 типті төмен қысымды озонсыз бактерицидті шамдар
- Бактерицидті шамның шамы увиолды шыныдан жасалған - ол жұмыс істегеннен кейін бөлмені желдету қажет емес
- Коррозияға қарсы болат AISI 430 жылтыратылған беті бар, ол жарық ағынын жақсы көрсетеді, соның арқасында шкафта зарарсыздандыру бір уақытта бағытталған және шағылысқан ағынмен жүреді
- Есік ашылған кезде жұмысын тоқтататын датчик
- Бас киімдерге арналған сөре, ілгіштерге арналған көлденең жолақ және шкафтың ішіндегі аяқ киімге арналған сөре
- Үстіңгі қақпақ бөгде заттардың қоқыстануын болдырмау және тазалау ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін еңіспен жасалған
- Есіктер сол жақта да, оң жақта да орнатылуы мүмкін
- Конструкция мұқият санитарлық өңдеуді оңай жүзеге асыратындай етіп ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. жұмыс уақытын орнату диапазоны: 60 мин.
- Шамның номиналды қуаты: 8 Вт
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 11000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.75 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шкаф ішіндегі температура | 30-дан 50 °С-қа дейін |
| Ені | 597 мм |
- Бағасы: 591 928 ₸



