
Киімдерді кептіруге және дезинфекциялауға арналған шкаф ATESY ШДО-1-300-02
- Бар
- Коды:125281
589 729 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШДО киімге арналған шкаф-1-300-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің киімдерін, аяқ киімдерін және басқа да жеке заттарын дезинфекциялау үшін қолданылады. Модель бас киімдерге арналған сөремен, ілгіштерге арналған штангамен, төменгі жағындағы аяқ киім бөлігін қоршайтын сөремен, температура реттегіші бар басқару панелімен, қыздыру элементінің индикатор шамымен, шамның денсаулығын бақылауға арналған бақылау терезесімен және зарарсыздандыру процесінің таймерімен жабдықталған. 60 минутқа дейін. Барлық құрылымдық элементтер AISI430 коррозияға қарсы болаттан жасалған, беті жылтыратылған, жарық ағыны жақсы шағылысады, колба ультракүлгін шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шкафтың ішінде айналатын ауаны залалсыздандыруға арналған дезинфекциялық қондырғы:
- Ауаны жылытуға арналған ТЭН
- Ауаны зарарсыздандыруға арналған бактерицидті шам ДРБ 8-1
- Ауа айналымына арналған желдеткіш
- Залалсыздандыру ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Есік ашылған кезде шамның жұмысын автоматты түрде өшіретін құрылғы
- Үстіңгі қақпақ қоқыстануды болдырмау және тазалау ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін еңіспен жасалған
- Есік сол жақта да, оң жақта да орнатылуы мүмкін
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сәулеленудің толқын ұзындығы: 205-тен 315 нм-ге дейін
- Шамның номиналды қуаты: 8 Вт
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 11000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШДО-1-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.75 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шкаф ішіндегі температура | 30-дан 50 °С-қа дейін |
| Ені | 597 мм |
- Бағасы: 589 729 ₸


