
Құрал-саймандарды сақтауға және дезинфекциялауға арналған шкаф KAYMAN ШДИ-400-2 А
- Бар
- Коды:310881
589 992 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШДИ-400-2 А шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда тазалау құралдарын сақтау, кептіру және дезинфекциялау үшін қолданылады. Модель негізде кептіру және дезинфекциялау модулімен жабдықталған: 2 құбырлы электр жылытқышы (жылытқыштар), желдеткіш және ультракүлгін ультракүлгін шам, оң жақ қабырғадағы инвентарлық ілгектер, сол жақта жуғыш заттар мен қолғаптарға арналған бұрыштық сөре, төменгі жағында 2 бөлгіш сөре, топсалы есік. және 2 айналмалы қосқышы бар электромеханикалық басқару панелі. Корпус және барлық құрылымдық элементтер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан, қалта плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кептіру температурасын реттеу
- Өңдеу және кептіру ұзақтығын реттеу
- Жарықдиодты қуат индикаторы
- Қыздыру элементтерінің жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Есік ашылған кезде жұмысты автоматты түрде тоқтатуға арналған шектеу қосқышы
- Есік құлпы
- Есіктегі ақпараттық карточкаға арналған қалта
- Есікті сол жаққа қайта орнату мүмкіндігі
- Желдету жүйесіне қосуға арналған алмалы-салмалы келте құбыр
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды берілген ұзақтығы: 120 мин.
- Номиналды қуат:
- ТЭНы: 2х0,7 кВТ
- Шам: 0,008 кВТ
- Бактерицидтік ағынның қуаты: 2,4 Вт/м2
- Шамның ресурсы: 11000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Тереңдігі | 597 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 1.44 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шкаф ішіндегі температура | 30-дан 50 °С-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 589 992 ₸


