
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЭ-3-К-2/1
- Бар
- Коды:24835
2 023 850 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЭ-3-К-2/1 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм GN 1/1 өлшемді 6 гастро-ойық және GN 2/1 өлшемді 3 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мәжбүрлі конвекция және буды ылғалдандыру функциясы
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 17,9 кВТ
- Ошақ алаңы: 1,123 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000160 / 80160 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1700 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм, 650х530 мм |
| Камера өлшемдері | 538х715х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, GN 2/1 |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 2 023 850 ₸


