
Наубайхана шкафы Abat ЭШ-2К
- Бар
- Коды:24861
1 319 923 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭШ-2К наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 10,4 кВТ
- Ошақ алаңы: 1,46 м2
- Нан қалыптарының сыйымдылығы: 24х №7 қалыптар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 80180 / 71000000180 / 21010080180 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 260 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 2 |
| Қыздыру уақыты | 40 мин. |
| Биіктігі | 1330 мм |
| Тереңдігі | 1080 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1000х800х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан пішіні №7 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 1 319 923 ₸





