
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЭ-1-01
- Бар
- Коды:128800
579 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЖЭ-1-01 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, нан өнімдерін және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера, бет панелі және есік тот баспайтын болаттан жасалған AISI304, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 пісіру парағы және 1 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- 320 °С апаттық термостат
- ТЭН-лердің жоғарғы және төменгі блоктарының қуатын бөлек реттеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000298 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 579 506 ₸



