
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЖЭ-3-01
- Бар
- Коды:24834
1 419 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЖЭ-3-01 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Камера, беткі панель және есіктер AISI 304 тот баспайтын болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 6 пісіру парағы және 530x470 мм өлшемді 3 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 14,4 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,834 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 419 428 ₸



