
Наубайхана шкафы Abat ЭШ-1К
- Бар
- Коды:127125
773 898 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭШ-1К наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптамасы тот баспайтын болаттан, камерасы мен ошақтарының қалыңдығы 3 мм көміртекті болаттан, қыздырғыштары AISI 304 баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған металдан, тұғыры мен бүйір қабырғалары сырланған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 5,2 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,73 м2
- Сыйымдылығы:
- Нан қалыптары: 24х №7 қалыптар
- Асқазан сыйымдылығы: 3х GN 1/1
- Пісірме табақтар: 2х530х470 мм
- 240 °С дейін қыздыру: 40 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019533 / 21000019533 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 1 |
| Қыздыру уақыты | 40 мин. |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 1080 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1000х800х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан пішіні №7, табалар 530х470 мм, GN 1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 773 898 ₸



