
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЭ-2-К-2/1
- Бар
- Коды:24833
1 494 981 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЖЭ-2-К-2/1 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм болатын GN 1/1 өлшемді 4 гастрохем және GN 2/1 өлшемді 2 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Мәжбүрлі конвекция және буды ылғалдандыру функциясы
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 11,9 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,749 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000159 / 80159 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 530х325 мм, 650х530 мм |
| Камера өлшемдері | 538х715х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 1/1, GN 2/1 |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 494 981 ₸



