
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЭ-3-Э
- Бар
- Коды:105412
1 298 865 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHZHE-3-E пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель жылуды біркелкі бөлуге арналған оттықпен, үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Камера эмальданған металдан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 9 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 14,4 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,834 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000001615 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 298 865 ₸



