
Наубайхана шкафы Abat ЭШП-1-01КП 3EN Super
- Бар
- Коды:172672
2 440 194 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ESHP-1-01KP 3EN Super наубайхана пешінің электр шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель электронды басқару панелімен, 10 сағатқа дейінгі таймермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус аустенитті тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан, пештер ыстыққа төзімді тастан - кордиериттен жасалған, бұл пісіру үшін оңтайлы температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Наубайхана шкафы Abat ЗВВ-1500П сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Аралас булау: бу генераторы және суға арналған науалар - пісірудің әрбір түрі үшін будың қажетті мөлшерімен лезде және ең жақсы бу генерациясының арқасында тамаша нәтижеге қол жеткізу
- Үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерін бөлек реттеу
- Есіктерді жоғары/ішке қарай ашу
- Астындағы тас
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад (4 кезеңге дейін)
- Камерадағы ылғалдылықты сумен жабдықтау уақытын орнату арқылы реттеу
- Буларды шығару және қыздырылған ауаны пештен шығару үшін камераның үрлеу уақытын орнату
- Желдету жүйесі камерадан артық ылғалды кетіреді және таза ауаны қосады: үрлеу уақыты бағдарламалық түрде орнатылады және автоматты түрде қосылады
- Камераның ішкі жарығы, есік ашылған кезде автоматты түрде қосылады
- Бағдарламалық жасақтамада да, қолмен де жұмыс істеу мүмкіндігі
- Апаттық термоқосқыш пешті 360 °C-тан жоғары қызып кетуден қорғайды
- Камераны үрлеу
- Жиналмалы (модуляцияланған) конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- 1 пісірілген өнімге өнімділік:
- Салмағы 0,5 кг бидай ошақ наны: 12 дана.
- Салмағы 0,4 кг ойық батон: 12 дана.
- Қалыпты нан: 25 нан пішіні №7
- Ошақ алаңы: 0,78 м2
- Камераның қыздыру уақыты 240 °C дейін: 30 мин.
- Буды берудің басталуы: 1-ден 3 секундқа дейін.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Наубайхана шкафының модулі ЭШП-1-01КП 3EN Super (камераның қосымша бөлімі)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000005328 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 187 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 3 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1163 мм |
| Тереңдігі | 993 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 9.721 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1260х660х280(250) мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм, GN 1/1 |
| Ені | 1590 мм |
- Бағасы: 2 440 194 ₸


