
Abat ЭШП-3КП наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:153942
2 520 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭШП-3КП наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтары бар ыстыққа төзімді бақылау шыныларымен жабдықталған.
Қаптамасы тот баспайтын болаттан, камерасы мырышталған болаттан, бүйір және артқы қабырғалары мырышталған металдан, тот баспайтын болаттан жасалған жылытқыштар AISI 304, пештер табиғи тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әрбір камера үшін 2 механикалық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- Буды ылғалдандыру
- Ішкі жарықтандыру
- 360 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 14,64 кВТ
- Ошақ алаңы: 3х0,75 м2
- Нан қалыптарының сыйымдылығы: 24х №7 қалыптар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801152 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 368 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 3 |
| Қыздыру уақыты | 45 мин. |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 1107 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1035х800х263 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан пішіні №7 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 2 520 854 ₸





