
Наубайхана шкафы Abat РПШ-16-2/ 1М + ТШГ-16-01
- Бар
- Коды:81625
7 093 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы наубайхана шкафы-16-2/ 1М нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, әртүрлі тағамдарды бумен және ыстық ауамен өңдеу арқылы жеке немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында біріктіріп дайындауға арналған. Модель таймері бар басқару панелімен, пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу мүмкіндігімен және жұмыс режимдері мен төтенше жағдайлар туралы ақпаратты көрсетумен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 16 деңгейге арналған ТШГ-16-01 шпилькасы кіреді.
Жұмыс режимдері:
- Конвекция (250 °С дейін құрғақ қыздыру)
- Бумен конвекция (буды мерзімді бүркумен 250 °С дейін қыздыру)
- Жылыту
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- Айналу жылдамдығы реттелетін желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Есіктің үлкейтілген әйнегі тіпті толық жүктелген камерада да пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Камерадан артық ылғалды ағызу
- Бағдарламалық құралды басқару тақтасындағы USB порты арқылы жаңарту
- Пісіру процесі аяқталғаннан кейін айналмалы жақтау автоматты түрде шпилька арбасын айналдыру күйіне орнатылады
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 35,12 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 2х 0,37 кВТ
- Сорғыштың электр қозғалтқышы: 0,12 кВТ
- ТЭН саны:
- 2х12 кВТ
- 2х5 кВТ
- Аралас режимде жұмыс істегенде су шығыны: 6 л/сағ
- Айналу жиілігі:
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1440 айн/мин.
- Айналмалы жақтау: 1 айн/мин.
- Нан қалыптарының сыйымдылығы: 80х №7 қалыптар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000007412 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 500 келі |
| Қыздыру уақыты | 18 минут |
| Биіктігі | 2145 мм |
| Тереңдігі | 1400 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | 650х530 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 250 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | GN 2/1 |
| Ені | 1520 мм |
- Бағасы: 7 093 813 ₸






