
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЖГ-1
- Бар
- Коды:66704
758 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЖГ-1 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Камера эмальданған болаттан, алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 3 пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,582 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,434 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802004 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 4 |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100-ден 280 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 758 707 ₸



