
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЭ-2-Э
- Бар
- Коды:105375
930 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHZE-2-E пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Камера эмальданған металдан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 9,6 кВТ
- Ошақ алаңы: 0,556 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000162 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 8 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 930 746 ₸



