
Қуыруға арналған шкаф Abat ШЖГ-3
- Бар
- Коды:84289
2 028 833 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШЖГ-3 қуырғыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдар мен нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель жылуды біркелкі таратуға арналған 3 оттықпен, температураны біркелкі реттеумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Бет жағы тот баспайтын болаттан, корпусы мен тұғыры боялған металдан, ал камерасы эмальданған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 30 мм болатын 9 пісіру парағы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802024 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 205 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 9 |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 16.5 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100-ден 280 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 2 028 833 ₸



