
Abat ЭШП-3 наубайхана шкафы
- Бар
- Коды:153937
2 236 845 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭШП-3 наубайхана шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтары бар ыстыққа төзімді бақылау шыныларымен жабдықталған.
Қаптамасы тот баспайтын болаттан, камерасы мырышталған болаттан, бүйір және артқы қабырғалары мырышталған металдан, тот баспайтын болаттан жасалған жылытқыштар AISI 304, пештер қалыңдығы 3 мм көміртекті болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әрбір камера үшін 2 механикалық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу
- Буды ылғалдандыру
- Ішкі жарықтандыру
- 360 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 14,64 кВТ
- Ошақ алаңы: 3х0,75 м2
- Нан қалыптарының сыйымдылығы: 24х №7 қалыптар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801151 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 331 келі |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 3 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 1107 мм |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 1035х800х280/250мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан пішіні №7 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 2 236 845 ₸





